Yazsohbetim

www.yazsohbetim.com
reklam

Yazsohbetim

bedava sohbet chat sitesi sizler için aktifdir, Yaz sohbetim Sizler için açılmış yeni bir sohbet ortamıdır.

Merhaba arkadaşlar sohbet sitemize ve blog bilgi paylaşım sayfamıza hoşgeldiniz Dünya’da bir çok Kaliteli Sohbet etmek istiyan bay ve bayan arkadaşlar vardır , Bu insanlar genelikle hep  Yaz Sohbetim yüz yüze iletişim halinda kalmak isterler ama bazen ise sakinliğe çekılerek telefon , tapled yada bilgisayar yardımı ile sesiz sakin hoş bir ortam arıyarak rakdaşlarıyla fiyalog halinde kalırlar Bazen bu yeterli olmıyabiliyor farklı tarz başka insanlar bay veya bayan olmak şartıya muhabbet arayışlarına geçmek isterler.
Bu konusa sosyal ağ her konuda yardımcı olarak yep yeni yüzleri hiç görmeden bir temas haline geçmeden sohbet etmemize yarar.
Biz ise bu sosyal ağlardan biraz daha farklı Kaliteli sohbet , Kaliteli Chat sunduk yeni yüz arayışlarına bire bir olan sitemiz sesli yada görüntülü değildir.

Yaz Sohbetim

Sadece Yazılı Sohbet edilmektedir parmaklarınızı çalıştırarak yapmış olduğunuz sohbete ise İRC Mirc denmekte sevgili arkadaşlar. Biz siteize gelen her Useri evimize gelen misafire
benzetmekteyiz , Siz evinise gelen misafrleri nasıl bir hoşgörülü karşılayıp yaklaşıyorsanız biz de aynı şekil yapmaktayız yakın durmaktayız.
Sevgili misafirlerimiz inanın bizim aracılığımız ile sohbet etmeyi çok sevicek mutlu olucaksınız , farklı yaşam tarzları olan insanlarla tanışıp muhabbet etmek farklı şehirler ülkerlerden insanlarla dostluk kurmak sizin elinizde yeterki siteize gelip sohbet etmeye başlayın. Zaten geldiğiniz ilk dakikalarda Seviyei sohbet ve Kaliteli Sohbet inanlamını o dakka anlıyacaksınız iyiki bu siteye geldim diyeceksiniz.

Sohbet Odaları

Güvenli sohbet evet burda neden mi güvenli tabikide siz giriş yaptıktan sonra siziz bilgileriniz hiç bir şekilde kimseye bilgi verilmemektedir.
Şimdi soruyorsunuzdur bu bilgi ne derseniz her bir internet baülantısının bir İP numarası vardır bunuda biliyorsunuz zaten işte tam burda siteye giriş yaptığınız zaman bu İP adresinden oper ve adminlerimize bilgi veren bir bot sistemi vardır hangi ülke şehir ve bağlanmış olduğu interner kuruluşunun firma adıdır Tabikide sadece bu değil nickinizi yada Rumuzunuzu kaydettiniz kaydetmek için bir şifre belirlemeniz gerekmekte ve E-mail adresi gerekmektedir b adresle şifrenizi alabılirsiniz Tabikide bu yapmış olduğunuz işlemi adminlerimize bilgi vermektedir sunucumuzdaki bot bu E-mail sizin güvenliğiniz zaten şifrenizi unuttunuz oper ve adminlerimizden destek talebi aldınız email bilgisi ile size tekrar şifrenizi vermektedirler. İşte bu tüm bilgileriniz hiç bir şekilde hiç bir aman kimseye verilmemektedir Şimdiden iyi sohbetler dilerim görüşmek dileği ile hoşçakalın.

www.yazsohbetim.com

yazsohbetim

Bir önceki yazımda makalem ilgini çekebilir. Okumanı tavsiye ederim.

136

1

BENZER KONULAR

dogu sohbet

Doğu bölgesinin en güzel ve kaliteli illerinden biri olan dogu sohbet ...

YORUMLAR



Yorumlar (1 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?